Taulant Balla, Andi Salla dhe Kastriot Gurra ne stadiumin Air Albania

Genel

Ndeshja e pare te kombetares kuqezi ne Air Albania do te mbahet mend nga cdokush per atmosferen magjike qe u krijua.

Nuk mund te mungonin dhe perfaqesuesit e Elbasanit ne nivele te larta si kryetari i grupit parlamentar Taulant Balla, kryetari i Bashkise Cerrik Andi Salla, kryetari i Bashkise Librazhd Kastriot Gurra.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *