Bundesliga, fitore të thella të Augsburgut dhe Mainzit.

Sport

Dy ndeshjet e sotme të kampionatit gjerman na dhuruan plot gola. Fitore të thella për Augsburgun dhe Mainzin.

Augsburg – Hertha BSC 4-0:
(17’ Max, 26’ Cordova, 52’ Hahn, 79’ Niederlechner)

Hoffenhiem – Mainz 1-5:
(83′ Kramaric – 33′ Oztunali, 52′ aut. Kaderabek, 62′ e 93′ Kunde, 90′ Boetius)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *