Premier League, Sheffield Utd dhe Manchester Utd e mbyllin në barazim ndeshjen.

Sport

Sheffield United ka barazuar me Manchester United në kuadër të javës së 13-të në ndeshjen që përfundoi 3-3 në Ligën Premier.

Golat për vendasit i shënuan, John Fleck (19’), Lys Mousset (52’) dhe McBurnie (90’), ndërsa për miqtë realizuan Brandon Williams (72’), Mason Greenwood (77’) dhe Marcus Rashford (79’).

Manchester Unitedi ishte skuadër më e mirë në fushë, por me një diferencë të ngushtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *