Serie A. Milani barazon me Napolin.

Sport

Milani dhe Napoli kanë mbyllur në barazim 1-1 takimin e vlefshëm për javën e 13-të në Serie A.
Rossonerët dhe Azzurrët nuk kanë arritur të marrin asnjëra fitoren në këtë ndeshje.
Golat në këtë ndeshje u shënuan nga Giacomo Bonaventura (29′) për vendasit dhe Hirving Lozano (24′) për mysafirët.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *