Princi Harry dhe princesha Meghan publikojnë foto të pashfaqura më parë nga dasma

Princesha Meghan dhe princi Harry sot festojnë 1-vjetorin e martesës. Çifti ka publikuar disa shkrepje të ralla nga dasma madhështore.


Seti i fotografive fillon me një fotografi të mahnitshme bardhë e zi të Meghan dhe Harry brenda kështjellës Windor.
Në fund të kësan videoje në Instagram, çifti mbretëror ka falënderuar fansat për dashurinë dhe mbështetjen.


Para dy javësh Meghan dhe Harry u bënë prindër për herë të parë. Ata kanë një djalë, të cilin i kanë vënë emrin Archie Harrison.